Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: Sezoni 3

Dec. 20, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezoni i tretë e gjen Jack Ryan në arrati dhe në një garë me kohën. Jack është i përfshirë gabimisht në një komplot më të madh dhe befas e gjen veten një të arratisur në të ftohtë. Tani, i kërkuar nga CIA dhe një fraksion mashtrues ndërkombëtar që ai ka zbuluar, Jack detyrohet të fshihet në tokë, të përshkojë Evropën, duke u përpjekur të qëndrojë gjallë, ndërsa parandalon një konflikt masiv global.

Shpërndarë0