The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: Sezoni 7

Oct. 08, 2015
Vlerësimi juaj: 0
7.8 4 vota


Në vazhdën e lamtumirës së Elena Gilbert, në sezonin e shtatë, disa personazhe do të shërohen ndërsa të tjerët do të lëkunden. Ndërsa Lily përpiqet të ngrejë një pykë midis vëllezërve Salvatore, ne do të mbajmë ende shpresën se historia e dashurisë së Stefanit dhe Caroline është mjaft e fortë për të mbijetuar.

Shpërndarë0