The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: Sezoni 6

Oct. 02, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezoni i gjashtë ndjek udhëtimin e personazheve tek njëri-tjetri teksa ata eksplorojnë dyfishin e së mirës kundrejt së keqes brenda vetes. Michael Malarkey i bashkohet kastit si Enzo, një mik i vjetër vampir nga e kaluara e Damon, dhe Matt Davis ripërsërit rolin e tij si Alaric Saltzman, i kthyer së fundmi nga The Other Side.

Shpërndarë0