The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: Sezoni 5

Oct. 03, 2013
Vlerësimi juaj: 0
6.8 4 vota


Seriali hit hyn në sezonin e tij të pestë me disa personazhe të nisur për në kolegj, Katherine duke u përpjekur të mbijetojë si një njeri dhe një sekret tronditës i Salvatorëve.

Shpërndarë0