The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip: Sezoni 3

Jun. 22, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Kthim në Akademi, Umbrella përleshen me një skuadër të re të vëllezërve dhe motrave Hargreeves ndërsa një forcë misterioze fillon të bëjë kërdi në qytet.

Shpërndarë0