The Sopranos (1999) me Titra Shqip: Sezoni 2

Jan. 16, 2000
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Xhaxhai i tij është në burg. Nëna e tij është në spital. Shoku i tij më i mirë ende mungon. Motra e tij po zhvendoset në shtëpi. Sulmet e tij të panikut janë kthyer. Dhe tkurrja e tij refuzon ta shohë. Toni Soprano është ngritur kohët e fundit në statusin e bosit të mafias pas një dështimi federal dhe me fillimin e sezonit të dytë, Toni është nën stres më shumë se kurrë teksa merret me kërkesat e pozicionit të tij të ri. Duke i bërë gjërat edhe më keq, motra e tij e humbur prej kohësh, Janice, ka mbërritur për t’u kujdesur për nënën e tyre të sëmurë.

Shpërndarë0