The Sopranos (1999) me Titra Shqip: Sezoni 1

Jan. 10, 1999
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Në sezonin 1, duke ndier se do të fshihet nga familja dhe biznesi i tij, bosi mafioz Tony Soprano pëson një sërë sulmesh ankthi që e çojnë atë në zyrën e një psikiatri. Duke u hapur për tkurrjen e tij, Toni tregon detajet e jetës së tij si “konsulent për menaxhimin e mbetjeve” dhe përpiqet të pajtohet me problemet profesionale dhe private që e kanë sjellë atë në prag të një avarie.

Shpërndarë0