The Originals (2013) me Titra Shqip: Sezoni 2

Oct. 06, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Në sezonin e dytë, një status quo e re duhet të përshtatet, pasi ujqërit e sapofuqizuar kontrollojnë qytetin. Plus, Klaus lufton me dobësitë dhe Elijah lufton për të shpëtuar Hayley – tani një hibrid – nga një spirale vicioze e vetë-shkatërrimit.

Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit