The Originals (2013) me Titra Shqip: Sezoni 1

Oct. 03, 2013
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Familja është fuqi. Familja Origjinale Vampire iu betua njëri-tjetrit një mijë vjet më parë. Ata u zotuan të qëndrojnë së bashku, gjithmonë dhe përgjithmonë. Tani kanë kaluar shekuj dhe lidhjet familjare janë thyer. Koha, tragjedia dhe uria për pushtet e kanë copëtuar Familjen Origjinale. Kur Klaus Mikaelson, hibridi origjinal vampir-ujk, merr një informacion misterioz se një komplot po përgatitet kundër tij në tenxheren e shkrirjes së mbinatyrshme që është lagjja franceze e New Orleans, ai kthehet në qytetin që familja e tij ndihmoi në ndërtimin. Pyetjet e Klaus-it e çojnë atë në një ribashkim me ish-protezhin e tij djallëzor, Marcel, një vampir karizmatik që ka kontroll të plotë mbi banorët njerëzorë dhe mbinatyrorë të Nju Orleansit.

Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit