The Chosen (2019) me Titra Shqip: Sezoni 1

Apr. 21, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Një peshkatar karizmatik që mbytet në borxhe. Një grua e trazuar që lufton me demonët e vërtetë. Një tagrambledhës i talentuar i dëbuar nga familja dhe njerëzit e tij. Një udhëheqës fetar që lufton me besimet e tij. Shihni Jezusin përmes syve të atyre që e takuan.

Shpërndarë0