The Blacklist (2013) me Titra Shqip: Sezoni 2

Sep. 22, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Për dekada, ish-agjenti i qeverisë Raymond “Red” Reddington ka qenë një nga të arratisurit më të kërkuar të FBI-së. Ai u dorëzua në mënyrë misterioze në FBI, por tani FBI punon për të pasi ai identifikon një “listë të zezë” politikanësh, mafiozësh, spiunësh dhe terroristësh ndërkombëtarë. Ai do të ndihmojë në kapjen e të gjithëve… me paralajmërimin se Elizabeth “Liz” Keen vazhdon të punojë si partnerja e tij. Red do t’i mësojë Lizit të mendojë si një kriminele dhe “të shohë pamjen më të madhe”… nëse ajo dëshiron apo jo.

Shpërndarë0