Super Pumped (2022) me Titra Shqip: Sezoni 1

Feb. 27, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Historia e Uber, një nga njëbrirëshit më të suksesshëm dhe më shkatërrues të Silicon Valley. Duke u mbështetur në Travis Kalanick, CEO i ngarkuar i Uber-it, i cili përfundimisht u rrëzua në një grusht shteti në sallën e bordit, sezoni përshkruan udhëtimin me slitë të kompanisë së parë të transportit, duke mishëruar lartësitë dhe uljet e Silicon Valley.

Shpërndarë0