Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip: Sezoni 4

Sep. 06, 2011
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Ky sezon fillon me SAMCRO të sapodalë nga burgu dhe të kthehet në Charming. Pas mbërritjes së tyre, ata ndeshen me forcat e reja të zbatimit të ligjit dhe kthehen menjëherë në biznes. Klubi është nën presion për një vendim që mund të sfidojë atë që SOA ka qëndruar gjithmonë dhe të sjellë një aleancë të pamundur. Jax, i sapodalë nga burgu dhe që po merret me lindjen e djalit të tij të porsalindur, detyrohet të vërë në lëvizje plane të reja që mund të prekin klubin dhe në fund të fundit familjen e tij.

Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit