Snowfall (2017) me Titra Shqip: Sezoni 3

Jul. 10, 2019
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Në Sezonin 3, kokaina krak po përhapet si zjarr i egër nëpër Los Anxhelosin Qendror Jugor, duke vazhduar rrugën e saj të shkatërrimit dhe duke ndryshuar kulturën përgjithmonë.

Shpërndarë0