Snowfall (2017) me Titra Shqip: Sezoni 2

Jul. 19, 2018
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Sezoni 2 hyn në vitin 1984, me të gjithë duke punuar drejt qëllimeve të tyre përfundimtare të parasë, pushtetit dhe ndikimit në mes të epidemisë së kokainës në Los Angeles.

Shpërndarë0