Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: Sezoni 1

Jan. 12, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


18-vjeçarja Clary Fray zbulon se ajo vjen nga një varg i gjatë i Gjuetarëve të Shadow – hibrideve njeri-engjëll që gjuajnë demonët. Kur nëna e saj, Jocelyn, rrëmbehet, Klari hidhet në botën e gjuetisë së demonëve me gjahtarin misterioz të Shadow Jace dhe mikun e saj më të mirë, Simon.

Shpërndarë0