Narco-Saints (2022) me Titra Shqip: Sezoni 1

Sep. 09, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Për të siguruar një të ardhme më të mirë, Kang Ingu shkon në Surinam për të drejtuar një peshkim me një mik. Gjithçka është duke lundruar pa probleme derisa ai bie në një kurth dhe përfundon në burg. Një agjent qeveritar vjen në ndihmë të Ingut – por në këmbim, ai duhet të ndihmojë të mbërrijë në një bos droge.

Shpërndarë0