Homeland (2011) me Titra Shqip: Sezoni 4

Oct. 05, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Karriera e Carrie në CIA fillon kur ajo bëhet një shefe stacioni jashtë shtetit në një rajon shumë të paqëndrueshëm, por çdo sulm me dron dhe sulm taktik ka një kosto dhe ajo mëson shpejt çmimin e vërtetë të pushtetit. Sauli lufton për të qëndruar në lojën e inteligjencës.

Shpërndarë0