Hannibal (2013) me Titra Shqip: Sezoni 3

Jun. 04, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Pas ngjarjeve tronditëse të finales së sezonit 2, Hannibal është në arrati në Evropë – i shoqëruar nga psikiatri i tij Bedelia Du Maurier – me një identitet të ri, por duke i shërbyer të njëjtit oreks të pangopur. Ndërsa jeta e Will-it, Jack-ut dhe Alana-s konvergojnë sërish drejt Hannibalit, secili me motivet e veta për ta kapur një herë e përgjithmonë, vallëzimi i tyre vdekjeprurës kthehet në mënyra befasuese dhe të papritura.

Shpërndarë0