Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip: Sezoni 2

Jan. 05, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Marrëdhëniet dhe sfidat e reja presin Georgia dhe Ginny teksa ata lundrojnë jetën në Wellsbury – derisa sekretet nga e kaluara kërcënojnë gjithçka.

Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit