Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: Sezoni 3

Dec. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Një vit pasi u transferua në Paris për punën e saj të ëndrrave, Emily arrin në një karrierë dhe udhëkryq romantik që do ta detyrojë atë të vendosë se ku qëndron e ardhmja e saj.

Shpërndarë0