Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip: Sezoni 1

Sep. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Ky serial ndjek vrasësin serial, përdhunuesin, nekrofilin dhe pedofilin Jeffery Dahmer, i cili kishte në shënjestër kryesisht të rinjtë zezakë dhe aziatikë në periudhën 1978-1991 me viktimën e tij më të re 14 vjeç.

Shpërndarë0