Your Honor (2020) me Titra Shqip

Your Honor (2020) me Titra Shqip

Dec. 06, 2020
Vlerësimi juaj: 0
8.6 5 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 15, 2023
10
1Sezoni 1 Dec. 06, 2020
10

Regjizori

Peter Moffat
Regjizori

Aktorët

Bryan Cranston isMichael Desiato
Michael Desiato
Hunter Doohan isAdam Desiato
Adam Desiato
Michael Stuhlbarg isJimmy Baxter
Jimmy Baxter
Sofia Black-D'Elia isFrannie Latimer
Frannie Latimer
Carmen Ejogo isLee Delamere
Lee Delamere
Isiah Whitlock Jr. isCharlie Figaro
Charlie Figaro
Hope Davis isGina Baxter
Gina Baxter
Lilli Kay isFia Baxter
Fia Baxter
Amy Landecker isNancy Costello
Nancy Costello

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Your Honor 2020 me titra shqip

Bryan Cranston (legjendari Walter White i Breaking Bad) është protagonisti i mini-serisë amerikane, një adaptim i një seriali origjinal izraelit, i cili futet në sistemin gjyqësor dhe realitetin e shtresuar të krimit në qytetin e New Orleans: një thriller gjyqësor i shkruar nga Peter Moffat, regjizori i The Night Of.

 

Your Honor 2020 me titra shqip – Për çfarë flet?

Michael Desiato është një gjykatës i respektuar i vendosur në New Orleans. Por kur djali i tij Adam gjendet në qendër të një krimi që përfshin djalin e një bosi të Mafias në qytet, pozicioni i tij ndërlikohet dhe udhëtimi i tij personal në krimin e qytetit e çon atë në një botë gënjeshtrash, mashtrimesh, intrigash dhe zgjedhjesh. e vështirë

Your Honor (2020) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Your Honor
Vlerësimi TMDb 8.2 684 vota
Transmetuar në dt: Dec. 06, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 14, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fargo (2014) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit