You (2018) me Titra Shqip

You (2018) me Titra Shqip

Sep. 09, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota


Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Feb. 08, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 15, 2021
10
2Sezoni 2 Dec. 26, 2019
10
1Sezoni 1 Sep. 09, 2018
10

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Penn Badgley isJoe Goldberg
Joe Goldberg
Saffron Burrows isDottie Quinn
Dottie Quinn
Tati Gabrielle isMarienne Bellamy
Marienne Bellamy
Dylan Arnold isTheo Engler
Theo Engler
Shalita Grant isSherry Conrad
Sherry Conrad

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në romanin me të njëjtin emër të shkruar nga Caroline Kepnes, You është një serial thriller i zhvilluar nga Greg Berlanti dhe Sera Gamble, i përqendruar në historinë e një librashitësi të ri në Nju Jork, i cili e kthen dashurinë e tij për një nga klientët e tij në një obsesion të vërtetë.

 

 

You – Për çfarë bëhet fjalë?

Sa delikate mund të jetë ndryshimi midis dashurisë dhe obsesionit? Kur një pasion kthehet në sëmundshmëri? Këto janë pyetjet që shikuesi i You i bën vetes sapo fillon vizioni, shoqëruar nga zëri rrëfimtar i protagonistit, Joe Goldberg (Penn Badgley), drejtor i ri i librarisë Money në Nju Jork, i cili, si në më stereotipet. klishe, pas një pamjeje të bukur dhe sjelljeve të sjellshme dhe të qeta fshihet shumë më tepër. Para se të tregojë natyrën e tij të vërtetë, Joe mirëpret shikuesin në jetën e tij duke treguar për takimin e tij të rastësishëm me Beck (Elizabeth Lail) dhe se si ai menjëherë ra në dashuri me të. Fillim i një komedie romantike: në fund të fundit, edhe në mënyrën se si ekspozohesh Ti, me zërin narrativ të gjithëpranishëm të protagonistit, të kujton shumë stilin e tij. Kjo mënyrë ekspozimi, e cila do të mbetet e tillë gjatë gjithë serialit, bie ndesh me komplotin që së shpejti merr tone shumë më të errëta.

 

Joe, në fakt, pasi ka arritur të marrë emrin dhe mbiemrin e Beck, fillon kërkimin e tij në internet, duke treguar se sa e thjeshtë është të marrësh informacione të dobishme, sipas tij, për ta mbrojtur atë nga miqtë e këqij dhe paditësit në detyrë. Deri tani asgjë e keqe ose pothuajse përveç se, nga një kërkim i thjeshtë për informacion publik, Xho fillon të marrë të dhëna private, si adresa e shtëpisë së Beck.

 

You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal You
Vlerësimi TMDb 8.2 1,597 vota
Transmetuar në dt: Sep. 09, 2018
Përfunduar në dt: Oct. 15, 2021
Sezone 4
Episodet 30
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip