Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip

Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip

Apr. 20, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 20, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi katastrofa godet Tokën, një biolog detar në një mision kërkimor në një nëndetëse duhet të luftojë për ta çuar procesin në një komplot.

Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Yakamoz S-245
Vlerësimi TMDb 7.2 10 vota
Transmetuar në dt: Apr. 20, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 20, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wednesday (2022) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Shadow and Bone 2021
Origin (2018) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip