With Love (2021) me Titra Shqip

With Love (2021) me Titra Shqip

Dec. 16, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 16, 2021
6

Regjizori

Aktorët

Mark Indelicato isJorge Diaz Jr
Jorge Diaz Jr
Rome Flynn isSantiago Zayas
Santiago Zayas
Desmond Chiam isNick Zhao
Nick Zhao
Isis King isSol Perez
Sol Perez
Todd Grinnell isMiles Murphy
Miles Murphy
Constance Marie isBeatriz Diaz
Beatriz Diaz
Benito Martinez isJorge Diaz Sr.
Jorge Diaz Sr.

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Lily dhe Jorge Díaz janë motër e vëlla dhe kanë një mendim fiks: të takojnë personin që do ta dojë për një jetë. Në çdo episod do t’i shohim në një ditë të veçantë të vitit, duke luftuar me ulje-ngritjet e jetës dhe të gjitha ato ngjarje të vogla e të mëdha të përditshme që kryqëzohen me “misionin” e tyre.

With Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal With Love
Vlerësimi TMDb 6.5 6 vota
Transmetuar në dt: Dec. 16, 2021
Përfunduar në dt: Dec. 16, 2021
Sezone 1
Episodet 5
Kohëzgjatja mesatare 40 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
Dickinson (2019) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Vincenzo 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit