Willow (2022) me Titra Shqip

Willow (2022) me Titra Shqip

Nov. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 30, 2022
8

Regjizori

Aktorët

Warwick Davis isWillow Ufgood
Willow Ufgood
Ruby Cruz isKit Tanthalos
Kit Tanthalos
Dempsey Bryk isAirk Tanthalos
Airk Tanthalos
Erin Kellyman isJade Claymore
Jade Claymore
Amer Chadha-Patel isThraxus Boorman
Thraxus Boorman
Tony Revolori isGraydon Hastur
Graydon Hastur
Joanne Whalley isQueen Sorsha
Queen Sorsha
Talisa Garcia isQueen Arianna
Queen Arianna

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Shumë vite pas ngjarjeve të filmit origjinal, magjistari legjendar Willow drejton një grup heronjsh të papërshtatshëm në një mision të rrezikshëm shpëtimi nëpër një botë përtej imagjinatës së tyre më të egër.

Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Willow
Vlerësimi TMDb 7.07 200 vota
Transmetuar në dt: Nov. 30, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 11, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Strain (2014) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
Waco (2018) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip