Wild Republic (2021) me Titra Shqip

Wild Republic (2021) me Titra Shqip

Apr. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 15, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në mes të peizazhit të pakalueshëm rrëzë Alpeve, një grup i ri shkelësish të rëndë po i nënshtrohet një programi edukativ eksperimental që synon rehabilitimin e tyre. Krejt papritur, një anëtar i programit vdes me vdekje të dhunshme. Askush nuk e di saktësisht se çfarë ndodhi dhe të rinjtë përballen me një vendim të vështirë. A duhet të presin që autoritetet të marrin trupin dhe të hetojnë krimin? Apo, të arratisen dhe të marrin fatin e tyre në duart e tyre? Grupi nuk ka shumë të përbashkëta me njëri-tjetrin, megjithëse një gjë i bashkon; të gjithë ata kanë pasur përvoja vërtet të këqija me autoritetet dhe nuk presin që të trajtohen me drejtësi. Meqenëse nuk e dinë se kush është autori, kanë vetëm një mundësi: të vrapojnë. Lart maleve, deri në majat më të larta të Alpeve. Duket e pashpresë derisa ata të pengohen në një sistem kompleks shpellash ku mund të gjejnë strehë nga era, moti dhe ndjekësit e tyre.

Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wild Republic
Vlerësimi TMDb 6.4 7 vota
Transmetuar në dt: Apr. 15, 2021
Përfunduar në dt: May. 06, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Our Girl (2014) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
Innocent 2017
Yellowstone (2018) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Cursed (2020)
True Beauty 2020
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
The Mandalorian 2019
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit