Westworld (2016) me Titra Shqip

Westworld (2016) me Titra Shqip

Oct. 02, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Jun. 26, 2022
10
3Sezoni 3 Mar. 15, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Apr. 22, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Oct. 02, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Thandiwe Newton isMaeve Millay
Maeve Millay
Jeffrey Wright isBernard Lowe
Bernard Lowe
Tessa Thompson isCharlotte Hale
Charlotte Hale
Ed Harris isMan in Black
Man in Black
Angela Sarafyan isClementine Pennyfeather
Clementine Pennyfeather

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një odise e errët rreth agimit të vetëdijes artificiale dhe evolucionit të mëkatit. I vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të kaluarës së riimagjinuar, ai eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor, pavarësisht sa fisnik apo i shthurur, mund të kënaqet.

Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Westworld
Vlerësimi TMDb 8.1 4,155 vota
Transmetuar në dt: Oct. 02, 2016
Përfunduar në dt: Jun. 26, 2022
Sezone 4
Episodet 36
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

1883 (2021) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
Wednesday (2022) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit