Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip

Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip

May. 06, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota


Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 07, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 May. 06, 2022
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

A je i gezuar? Me këtë pyetje, Zoa dhe katër të rinj të tjerë atraktivë, mjaft aktivë në rrjetet sociale, janë të ftuar në festën më ekskluzive në histori në një ishull sekret, organizuar nga marka e një pije të re. Ajo që fillon si një udhëtim emocionues së shpejti do të bëhet udhëtimi i jetës. Por parajsa nuk është në të vërtetë ajo që duket – Mirë se vini në Eden.

Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bienvenidos a Edén
Vlerësimi TMDb 7.015 164 vota
Transmetuar në dt: May. 06, 2022
Përfunduar në dt: May. 06, 2022
Sezone 2
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 41 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Fatma 2021