Wednesday (2022) me Titra Shqip

Wednesday (2022) me Titra Shqip

Nov. 23, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.8 21 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 23, 2022
10

Regjizori

Miles Millar
Regjizori

Aktorët

Jenna Ortega isWednesday Addams
Wednesday Addams
Gwendoline Christie isLarissa Weems
Larissa Weems
Percy Hynes White isXavier Thorpe
Xavier Thorpe
Moosa Mostafa isEugene Otinger
Eugene Otinger
Joy Sunday isBianca Barclay
Bianca Barclay
Hunter Doohan isTyler Galpin
Tyler Galpin
Christina Ricci isMarilyn Thornhill
Marilyn Thornhill
Emma Myers isEnid Sinclair
Enid Sinclair
Georgie Farmer isAjax Petropolus
Ajax Petropolus
Naomi J. Ogawa isYoko Tanaka
Yoko Tanaka

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Wednesday Addams dërgohet në Nevermore Academy, një shkollë e çuditshme ku ajo përpiqet të zotërojë fuqitë e saj psikike, të ndalojë një zbavitje monstruoze të vrasjeve të qytetarëve të qytetit dhe të zgjidhë misterin e mbinatyrshëm që preku familjen e saj 25 vjet më parë – të gjitha gjatë lundrimit në marrëdhëniet e saj të reja .

Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wednesday
Vlerësimi TMDb 8.782 465 vota
Transmetuar në dt: Nov. 23, 2022
Përfunduar në dt: Nov. 23, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Vincenzo 2021
Sherlock 2010 me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip