We Own This City (2022) me Titra Shqip

We Own This City (2022) me Titra Shqip

Apr. 25, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.8 9 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 25, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Jon Bernthal isSgt. Wayne Jenkins
Sgt. Wayne Jenkins
Wunmi Mosaku isNicole Steele
Nicole Steele
Jamie Hector isSean M. Suiter
Sean M. Suiter
McKinley Belcher III isMomodu 'G Money' Gondo
Momodu 'G Money' Gondo
Josh Charles isDaniel Hersl
Daniel Hersl
Dagmara Domińczyk isErika Jensen
Erika Jensen
Rob Brown isMaurice Ward
Maurice Ward
Don Harvey isJohn Sieracki
John Sieracki
David Corenswet isDavid McDougall
David McDougall

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e ngritjes dhe rënies së Task Forcës për gjurmimin e armëve të Departamentit të Policisë së Baltimores – dhe korrupsionit dhe kolapsit moral që pësoi një qytet amerikan në të cilin politikat e ndalimit të drogës dhe arrestimit masiv u mbrojtën në kurriz të punës aktuale të policisë.

We Own This City (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal We Own This City
Vlerësimi TMDb 8.4 19 vota
Transmetuar në dt: Apr. 25, 2022
Përfunduar në dt: May. 09, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Recruit (2022) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit