Warrior Nun (2020) me Titra Shqip

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip

Jul. 02, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Nov. 10, 2022
10
1Sezoni 1 Jul. 02, 2020
10

Regjizori

Simon Barry
Regjizori

Aktorët

Toya Turner isShotgun Mary
Shotgun Mary
Tristán Ulloa isFather Vincent
Father Vincent
Kristina Tonteri-Young isSister Beatrice
Sister Beatrice
Lorena Andrea isSister Lilith
Sister Lilith

Përshkrimi i Filmit

Pasi zgjohet në një morg, një adoleshente jetime zbulon se ajo tani zotëron superfuqi si Halo-bartësja e zgjedhur për një sekt të fshehtë murgeshash që gjuajnë demonët.

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Warrior Nun
Vlerësimi TMDb 7.863 825 vota
Transmetuar në dt: Jul. 02, 2020
Përfunduar në dt: Nov. 10, 2022
Sezone 2
Episodet 18
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit 2020
The Strain (2014) me Titra Shqip
Origin (2018) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
The Pacific 2010 me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit