Walker 2021

Walker 2021

Jan. 21, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 21, 2021
10

Regjizori

Anna Fricke
Regjizori

Aktorët

Jared Padalecki isCordell Walker
Cordell Walker
Lindsey Morgan isMicki Ramirez
Micki Ramirez
Keegan Allen isLiam Walker
Liam Walker
Kale Culley isArlo Walker
Arlo Walker
Violet Brinson isStella Walker
Stella Walker
Mitch Pileggi isBonham Walker
Bonham Walker
Molly Hagan isAbeline Walker
Abeline Walker
Coby Bell isCaptain Larry James
Captain Larry James

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali Walker 2021 me titra shqip përqendrohet te Cordell Walker, një i ve dhe baba i dy fëmijëve dhe me kodin e tij moral të vecantë, i cili kthehet në shtëpi në Austin pasi ishte si agjent i fshehtë për dy vjet, vetëm për të zbuluar se ka më shumë punë për të bërë në shtëpi. Ai përpiqet të rilidhet me fëmijët e tij, të lundrojë në përleshjet me familjen e tij konservatore dhe të gjejë gjuhë të papritur të përbashkët me partnerin e tij të ri (një nga gratë e para në historinë e Texas Rangers), ndërsa gjithnjë e më shumë bëhet për rrethanat që lidhen me vdekjen e gruas së tij.

Walker 2021
Walker 2021
Titulli origjinal Walker
Vlerësimi TMDb 6.9 129 vota
Transmetuar në dt: Jan. 21, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2021
Sezone 1
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Reacher (2022) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Yasuke 2021
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
WandaVision 2021
The Boys (2019) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit