Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip

Feb. 25, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 6 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 12, 2023
10
1Sezoni 1 Feb. 25, 2022
10

Regjizori

Jeb Stuart
Regjizori

Aktorët

Sam Corlett isLeif Eriksson
Leif Eriksson
Frida Gustavsson isFreydis Eriksdotter
Freydis Eriksdotter
Leo Suter isHarald Sigurdsson
Harald Sigurdsson
Bradley Freegard isKing Canute
King Canute
Laura Berlin isEmma of Normandy
Emma of Normandy
David Oakes isEarl Godwin
Earl Godwin

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dramatizon aventurat legjendare të disa prej vikingëve më të famshëm që kanë jetuar ndonjëherë – Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada dhe Mbreti Norman Uilliam Pushtuesi. Këta burra dhe gra do të hapin një rrugë ndërsa luftojnë për mbijetesë në botën gjithnjë në ndryshim dhe në zhvillim.

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vikings: Valhalla
Vlerësimi TMDb 8.6 7 vota
Transmetuar në dt: Feb. 25, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 51 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
The Spy (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit