V (2009) me Titra Shqip

V (2009) me Titra Shqip

Nov. 03, 2009
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota


Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 04, 2011
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Nov. 03, 2009
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një riimagjinim i mini-serialit të viteve 1980 për takimin e parë në botë me një racë alienësh në të cilën alienët e quajnë veten Visitorët dhe kanë një axhendë në dukje miqësore që mund ose nuk mund të jetë një mbulesë për diçka më keqdashëse.

V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal V
Vlerësimi TMDb 6.863 554 vota
Transmetuar në dt: Nov. 03, 2009
Përfunduar në dt: Mar. 15, 2011
Sezone 2
Episodet 22
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

DOTA: Dragon’s Blood 2021
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Shadow and Bone 2021
True Beauty 2020
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Unorthodox 2020
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip