Upload (2020) me Titra Shqip

Upload (2020) me Titra Shqip

Apr. 30, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 10, 2022
10
1Sezoni 1 Apr. 30, 2020
10

Regjizori

Greg Daniels
Regjizori

Aktorët

Robbie Amell isNathan Brown
Nathan Brown
Andy Allo isNora Antony
Nora Antony
Allegra Edwards isIngrid Bannerman
Ingrid Bannerman

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2033, njerëzit që janë pranë vdekjes mund të “ngarkohen” në hotelet e realitetit virtual të drejtuar nga 6 firma teknologjike. Nora me para të gatshme jeton në Brooklyn dhe punon në shërbimin e klientit për jetën e përtejme dixhitale luksoze “Lakeview”. Kur makina vetë-drejtuese e Nathan-it, djalit/koduesit të L.A., përplaset, e dashura e tij me mirëmbajtje të lartë e ngarkon atë përgjithmonë në botën VR të Norës.

Upload (2020) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Upload
Vlerësimi TMDb 8.076 881 vota
Transmetuar në dt: Apr. 30, 2020
Përfunduar në dt: Mar. 10, 2022
Sezone 2
Episodet 17
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Shadow and Bone 2021
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Limitless (2015) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021