True Story (2021) me Titra Shqip

True Story (2021) me Titra Shqip

Nov. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 24, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një komedian me famë botërore kërkon dëshpërimisht një rrugëdalje pasi një natë në Filadelfia me vëllain e tij kërcënon të sabotojë më shumë sesa suksesin e tij.

True Story (2021) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal True Story
Vlerësimi TMDb 8.8 12 vota
Transmetuar në dt: Nov. 24, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 36 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Yasuke 2021
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
The Assignment (2019) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021