Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Feb. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 19, 2021

Regjizori

Philip Koch
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Viti 2074. Pas një katastrofe misterioze globale, lufta ndizet midis Fiseve që kanë dalë nga rrënojat e Evropës. Tre vëllezër e motra nga fisi paqësor Origjina janë ndarë dhe janë të detyruar të krijojnë rrugët e tyre në një luftë të mbushur me aksione për të ardhmen e kësaj Europe të re.

 

Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Titulli origjinal Tribes of Europa
Vlerësimi TMDb 7.2 194 vota
Transmetuar në dt: Feb. 19, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Snowpiercer 2020
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip