Toy Boy (2019) me Titra Shqip

Toy Boy (2019) me Titra Shqip

Sep. 08, 2019
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 26, 2021
10
1Sezoni 1 Sep. 08, 2019
10

Regjizori

Aktorët

Jesús Mosquera isHugo Beltrán González
Hugo Beltrán González
María Pedraza isTriana Marín
Triana Marín
Cristina Castaño isMacarena Medina
Macarena Medina
Juanjo Almeida isAndrea Norman Medina
Andrea Norman Medina
Adelfa Calvo isDoña Benigna Rojas
Doña Benigna Rojas

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seks, intriga, vrasje dhe mister: seriali spanjoll Toy Boy është një histori e turbullt detektive që ndjek rastin e një të riu të akuzuar gabimisht për vrasje. Por fati i ofron atij një shans të dytë, për të provuar pafajësinë e tij dhe ndoshta të zbulojë sekrete që lidhen me të kaluarën e tij.

 

 

Toy Boy – Për çfarë bëhet fjalë?

Hugo Beltrán me sa duket ka gjithçka në jetë: është striptist, i pashëm, i dëshiruar, nuk ka merak dhe jeton si të dojë. Derisa një ditë, në agim, ai zgjohet në një varkë, pa e ditur se si arriti atje, pranë kufomës së djegur të një njeriu që, rastësisht, është burri i Macarena Medinës, dashnores të tij të papërmbajtshëme dhe të zjarrtë. Edhe pse Hugo është i sigurt se nuk e ka vrarë, pas një gjyqi të shpejtë ai shpallet fajtor dhe dënohet me 15 vjet burg. Megjithatë, pasi kreu 7 vjet burg, shfaqet një avokate e cila thotë se dëshiron ta ndihmojë atë: kur më në fund, falë interesit të saj, Hugo është i lirë, dhe është vetëm fillimi i kërkimit që do t’i bëjë të dy të zbulojnë të vërteta për vrasjen për të cilën akuzohej padrejtësisht.

Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Toy Boy
Vlerësimi TMDb 7.7 447 vota
Transmetuar në dt: Sep. 08, 2019
Përfunduar në dt: Nov. 21, 2021
Sezone 2
Episodet 23
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit