This Is Football (2019) me Titra Shqip

This Is Football (2019) me Titra Shqip

Aug. 02, 2019
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 02, 2019
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një dokumentar i ngarkuar emocionalisht, me gjashtë pjesë, që eksploron ndikimin e jashtëzakonshëm të futbollit në botë. Nga rrugët e Delhit në fushat e Ruandës së pasluftës e deri te fushat e Ligës së Kampionëve, kjo seri që përfshin globin tregon një histori unike të lojës dhe fuqisë së saj për të bashkuar vendet, për të frymëzuar breza dhe për të magjepsur miliarda.

This Is Football (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal This Is Football
Vlerësimi TMDb 6 7 vota
Transmetuar në dt: Aug. 02, 2019
Përfunduar në dt: Aug. 02, 2019
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Neymar: The Perfect Chaos (2022) me Titra Shqip
Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip
Marvel Studios: Legends 2021
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
The Last Dance (2020)
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip