The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip

The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip

Dec. 25, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota


Sezone dhe episode

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Më shumë se një mijë vjet para botës së The Witcher, shtatë të dëbuar në botën e elfëve bashkohen në një kërkim gjaku kundër një fuqie të pandalshme.

The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Witcher: Blood Origin
Vlerësimi TMDb 6.992 353 vota
Transmetuar në dt: Dec. 25, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 25, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Knightfall (2017) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Halo (2022) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Hanna (2019) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip