The Witcher (2019) me Titra Shqip

The Witcher (2019) me Titra Shqip

Dec. 20, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Dec. 17, 2021
10
1Sezoni 1 Dec. 20, 2019
10

Regjizori

Aktorët

Henry Cavill isGeralt of Rivia
Geralt of Rivia
Freya Allan isPrincess Cirilla of Cintra
Princess Cirilla of Cintra
Anya Chalotra isYennefer of Vengerberg
Yennefer of Vengerberg
Mimi Ndiweni isFringilla Vigo
Fringilla Vigo

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

The Witchers janë luftëtarë mutantë të krijuar për të luftuar përbindëshat: seriali origjinal i Netflix, i bazuar në sagën letrare polake me të njëjtin emër, është vendosur në një botë fantazi të populluar nga kukudhë, xhuxhë, njerëz dhe qenie magjike dhe ndjek historinë e Geralt të Rivia. , një Witcher i cili, si gjithë të tjerët, fiton jetesën duke gjetur dhe vrarë përbindësha që kërcënojnë racat e qytetëruara.

 

 

The Witcher – Për çfarë bëhet fjalë?

Geralt of Rivia është një qenie njerëzore që pas stërvitjes dhe mutacioneve është kthyer në Witcher, një luftëtar i specializuar në kërkimin dhe eliminimin e monstrave që shtypin botën fantastike në të cilën ai jeton, të quajtur Kontinent. Ai është një gjahtar i vetmuar, por rruga e tij do të ndërthuret me atë të një magjistare të fuqishme dhe një princeshe të re që fsheh një sekret.

The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Witcher
Vlerësimi TMDb 8.2 2,721 vota
Transmetuar në dt: Dec. 20, 2019
Përfunduar në dt: Dec. 20, 2019
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

WandaVision 2021
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Impulse (2018) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Chernobyl 2019
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Methanol (2018) me Titra Shqip
The Endgame (2022) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip