The Winchesters (2022) me Titra Shqip

The Winchesters (2022) me Titra Shqip

Oct. 11, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 11, 2022
10

Regjizori

Jensen Ackles
Regjizori

Aktorët

Meg Donnelly isMary Campbell
Mary Campbell
Drake Rodger isJohn Winchester
John Winchester
Nida Khurshid isLatika Desai
Latika Desai
Jensen Ackles isDean Winchester (voice)
Dean Winchester (voice)
Jojo Fleites isCarlos Cervantez
Carlos Cervantez

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Para Semit dhe Deanit, ishin Xhoni dhe Mary. E thënë nga këndvështrimi i tregimtarit Dean Winchester, kjo është historia epike, e patreguar e dashurisë se si John takoi Mary-n dhe se si ata i vunë të gjitha në linjë për të shpëtuar jo vetëm dashurinë e tyre, por të gjithë botën.

The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Winchesters
Vlerësimi TMDb 7.767 30 vota
Transmetuar në dt: Oct. 11, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 18, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pacific Rim: The Black 2021
Vikings (2013)
Homeland (2011) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Shadow and Bone 2021
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
La Brea (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit