The Veil (2021) me Titra Shqip

The Veil (2021) me Titra Shqip

Sep. 17, 2021
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 17, 2021
10

Regjizori

Park Seok Ho
Regjizori

Aktorët

Namkoong Min isHan Ji-hyuk
Han Ji-hyuk
Park Ha-sun isSeo Soo-yeon
Seo Soo-yeon
Kim Ji-eun isYoo Je-yi
Yoo Je-yi
Kim Jong-tae isKang Pil-ho
Kang Pil-ho
Jang Young-nam isDo Jin-sook
Do Jin-sook
Lee Kyung-young isLee In-hwan
Lee In-hwan
Yu Oh-seong isBaek Mo-sa
Baek Mo-sa
Kim Min-sang isJung Yong-tae
Jung Yong-tae
Hyun Bong-sik isCheon Myung-ki
Cheon Myung-ki
Jo Bok-rae isKim Dong-Wook
Kim Dong-Wook

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Han Ji-hyuk, një agjent i NIS i zhdukur nga MIA, kthehet pas një viti për t’u bashkuar me një ekip të ri ndërsa kërkon të kaluarën e tij të humbur.

The Veil (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 검은 태양
Vlerësimi TMDb 8.4 12 vota
Transmetuar në dt: Sep. 17, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 23, 2021
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 70 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tulsa King (2022) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit