The Undoing 2020 me Titra Shqip

The Undoing 2020 me Titra Shqip

Oct. 25, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 25, 2020

Regjizori

Aktorët

Nicole Kidman isGrace Fraser
Grace Fraser
Hugh Grant isJonathan Fraser
Jonathan Fraser
Edgar Ramírez isJoe Mendoza
Joe Mendoza
Noah Jupe isHenry Fraser
Henry Fraser
Lily Rabe isSylvia Steinetz
Sylvia Steinetz
Ismael Cruz Córdova isFernando Alves
Fernando Alves
Edan Alexander isMiguel Alves
Miguel Alves
Michael Devine isPaul O'Rourke
Paul O'Rourke
Donald Sutherland isFranklin Reinhart
Franklin Reinhart

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dy emra të mëdhenj në miniserialin e HBO bazuar në një roman dhe të drejtuar nga Susanne Bier (drejtoresha vlerësuese e çmimit të The Night Manager): Hugh Grant dhe Nicole Kidman. Një thriller psikologjik që shkatërron siguritë e një profesionisti të suksesshëm duke e detyruar atë të rindërtojë pikat e referencës.

 

The Undoing 2020 me Titra Shqip – Për çfarë flet?

Grace Fraser është një terapiste e talentuar dhe e njohur, e cila i është përkushtuar me pasion punës së saj dhe është gati të botojë librin e saj të parë. Por vetëm disa javë para botimit të librit, jeta e saj ndryshon në mënyrë drastike: një ngjarje dramatike lidhet me zhdukjen e burrit të saj (me të cilin ajo besonte se kishte një marrëdhënie të mrekullueshme) dhe ajo mbetet vetëm me djalin e saj në New York City, përpara një situate që ditë pas dite bëhet gjithnjë e më e pakuptueshme.

Në fakt, nga ai moment fillojnë të dalin në sipërfaqe zbulime të tmerrshme në lidhje me burrin dhe familjen e tij, të cilat pak nga pak dëmtojnë bazat e asaj që ajo besonte se ishte një jetë e lumtur dhe e bukur.  E vetmja gjë që ajo mund të bëjë është të mbledhë forca dhe të përpiqet të fillojë nga e para, së bashku me djalin e saj.

The Undoing 2020 me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal The Undoing
Vlerësimi TMDb 7.6 356 vota
Transmetuar në dt: Oct. 25, 2020
Përfunduar në dt: Nov. 29, 2020
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Made For Love 2021
The K2 (2016) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Bullets (2021) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Injustice (2011)
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip