The Terminal List (2022) me Titra Shqip

The Terminal List (2022) me Titra Shqip

Jun. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 30, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Chris Pratt isJames Reece
James Reece
Taylor Kitsch isBen Edwards
Ben Edwards
Constance Wu isKatie Buranek
Katie Buranek
Riley Keough isLauren Reece
Lauren Reece
Arlo Mertz isLucy Reece
Lucy Reece
Jeanne Tripplehorn isSecretary Hartley
Secretary Hartley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Komandanti i Navy SEAL James Reece kthehet në hakmarres ndërsa heton forcat misterioze që qëndrojnë pas vrasjes së të gjithë togës së tij. I lirë nga struktura komanduese e ushtrisë, Reece zbaton mësimet që ka mësuar nga gati dy dekada luftë për të gjuajtur njerëzit përgjegjës.

The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Terminal List
Vlerësimi TMDb 8.9 29 vota
Transmetuar në dt: Jun. 30, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 30, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Almost Human (2013) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Cursed (2020)
We Own This City (2022) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Camelot 2011
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit