The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip

The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip

Jun. 16, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 16, 2022
7

Regjizori

Aktorët

Lola Tung isIsabel 'Belly' Conklin
Isabel 'Belly' Conklin
Christopher Briney isConrad Fisher
Conrad Fisher
Gavin Casalegno isJeremiah Fisher
Jeremiah Fisher
Jackie Chung isLaurel Park
Laurel Park
Rachel Blanchard isSusannah Fisher
Susannah Fisher
Sean Kaufman isSteven Conklin
Steven Conklin
Alfredo Narciso isCleveland Castillo
Cleveland Castillo

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Çdo verë, Belly dhe familja e saj shkojnë në shtëpinë e plazhit të Fishers në Cousins. Çdo verë është e njëjtë … derisa Belly të mbushë gjashtëmbëdhjetë vjeç. Marrëdhëniet do të testohen, të vërtetat e dhimbshme do të zbulohen dhe Belly do të ndryshojë përgjithmonë. Është një verë e dashurisë së parë, e thyerjes së zemrës së parë dhe e rritjes – është vera që ajo bëhet e bukur.

The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Summer I Turned Pretty
Vlerësimi TMDb 8.5 52 vota
Transmetuar në dt: Jun. 16, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 16, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V (2009) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit 2020
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit