The Sopranos (1999) me Titra Shqip

The Sopranos (1999) me Titra Shqip

Jan. 10, 1999
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Mar. 12, 2006
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Mar. 07, 2004
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 15, 2002
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Mar. 04, 2001
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Jan. 16, 2000
10
1Sezoni 1 Jan. 10, 1999
10

Regjizori

David Chase
Regjizori

Aktorët

James Gandolfini isTony Soprano
Tony Soprano
Edie Falco isCarmela Soprano
Carmela Soprano
Jamie-Lynn Sigler isMeadow Soprano
Meadow Soprano
Robert Iler isA.J. Soprano
A.J. Soprano
Lorraine Bracco isJennifer Melfi
Jennifer Melfi
Michael Imperioli isChristopher Moltisanti
Christopher Moltisanti
Steven Van Zandt isSilvio Dante
Silvio Dante
Tony Sirico isPaulie Gualtieri
Paulie Gualtieri
Dominic Chianese isJunior Soprano
Junior Soprano
Aida Turturro isJanice Soprano
Janice Soprano

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e mafiozit italo-amerikan me bazë në Nju Xhersi, Tony Soprano dhe vështirësitë me të cilat përballet ndërsa përpiqet të balancojë kërkesat konfliktuale të jetës së tij në shtëpi dhe organizatës kriminale që ai drejton. Këto vështirësi shpesh theksohen përmes marrëdhënies së tij të vazhdueshme profesionale me psikiatren Jennifer Melfi. Shfaqja paraqet anëtarët e familjes së Tony-t dhe bashkëpunëtorët e mafias në role të spikatura dhe histori, veçanërisht gruaja e tij Carmela dhe kushëriri dhe mbrojtësi i tij Christopher Moltisanti.

The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sopranos
Vlerësimi TMDb 8.558 1,893 vota
Transmetuar në dt: Jan. 10, 1999
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2007
Sezone 6
Episodet 86
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Midnight Mass (2021) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit