The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip

The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip

Nov. 18, 2021
Vlerësimi juaj: 0
6.3 6 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 18, 2021
10

Regjizori

Mindy Kaling
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni katër shokqet e kolegjit ndërsa mbërrijnë në Kolegjin prestigjioz Essex të New England. Një tufë kontradiktash dhe hormonesh, këto vajza janë pjesë të barabarta të dashura dhe të tërbuara ndërsa jetojnë jetën e tyre të re, të lirë në kampus.

The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sex Lives of College Girls
Vlerësimi TMDb 8.3 10 vota
Transmetuar në dt: Nov. 18, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 51 minuta
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Made For Love 2021
True Beauty 2020
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip